tisk na samolepící vinylové folie

Jedná se o termotransferový tisk na folie - to znamená přenos barviva působením tlaku a teploty na povrch folie. Po natisknutí se provádí tvarový ořez obvodu tisku včetně případného výřezu v motivu uvnitř. Ořez může mít prakticky libovolný tvar. Tiskne se jednoúčelovým počítačově řízeném zařízením GERBER EDGE na pás široký 300 mm barevnou paletou CMYK nebo přímými barvami včetně bílé, kovově lesklé zlaté i stříbrné. Lze použít i transparentní tiskové barvy. Tisk je možný na bílou, transparentní (čirou), zlatou nebo stříbrnou, případně barevnou, holografickou nebo karbonovou folii. Je voděodolný a rozměrově stálý. Barevná stálost tisku je 3 roky v exteriéru (v praxi mnohem vyšší), a v interieru prakticky neomezená. Na povrch lze nanést i další krycí transparentní antiabrasivní vrstvu.Vzhledem k PC řízení je tisk velmi variabilní, jakékoliv změny lze zajistit velmi rychle. Tisk se dá perfektně panelovat v případě požadavku větších (např.reklamních) tisků.

POUŽITÍ

Výborně se hodí na typové štítky, přístrojové panely, stupnice,  piktogramy, návody k obsluze, popisné štítky, výstražné tabulky, adresní štítky, firemní  loga, reklamní samolepky, na firemní vozidla, poutače apod.

Samolepky lze průběžně číslovat nebo zalít do transparentní pryskyřice 
viz. Zalévané samolepky

Další zajímavou možností je tisk pečetících a bezpečnostních samolepek, které již nelze po nalepení odlepit bez jejich poškození. Používá se například k zajištění částí zařízení do kterých nemá uživatel přístup bez ztráty záruky, pro zajištění zařízení např. po provedení kalibrace, typové štítky apod.

Kontakt

PB PROPAG, s.r.o.

info@propag.cz

Mahenova 1244/14
678 01 Blansko
-> nová adresa
naproti poště
- vchod z ul. Masarykova
- vedle Oknostylu

516 413 333

Vyhledávání

 
Detect language » Hungarian
 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode