PPL Parcelshop

Od 5.3.19 jsme se stali partnery přepravní společnosti  PPL  a začali provozovat v našich prostorách ParcelShop. Je to místo, které kromě své hlavní činnosti umožňuje příjem a výdej zásilek PPL. Příjemce se nemusí vázat na určitý čas doručení, balík si může nechat poslat do ParcelShopu a vyzvednout v průběhu následujících šesti dnů kdykoliv v otevíracích hodinách provozovny
- tedy konkrétně v Po-Pá od 8:30 do 17:00 hod.

  • NEZAPOMEŇTE, ŽE VCHOD JE Z ULICE MASARYKOVA!!!

Rovněž můžete od nás balík v otevíracích hodinch odeslat, jen je potřeba (proti nedávné minulosti) předem vyplnit patřičné údaje na webu PPL - https://www.ppl.cz/balikprotebe/, provést úhradu a vytisknout etikeu na balík, která vám přijde zpět mailem. Poté již přijdete s balíkem k nám, jste během chvilky odbaveni, nemusíte stát dlouhé minuty naproti na poště u pozavíraných přepážek.

A NAKONEC - pokud nemáte možnost vytisknout etiketu z mailu vlastními silami, přepošlete ji mailem k nám (info@propag.cz), my ji vytiskneme za mírný poplatek sami. Vy přinesete jen zabalený balík. A na balík potom společně nalepíme.

Prosíme pozor - na zmíněném webu věnujte pozornost pokynům ke správnému zabalení, jinak bychom balík nemohli přijmout...

  • PARCELSHOP NENÍ NAŠÍ HLAVNÍ ČINNOSTÍ, MŮŽE SE STÁT, ŽE BUDEME PRACOVAT U EXTERNÍHO ZÁKAZNÍKA A NEBUDEME ZROVNA V PROVOZOVNĚ. NESTÁVÁ SE TO SICE NIJAK ČASTO, POKUD CHCETE MÍT JISTOTU, ŽE NÁS ZASTIHNETE, PŘEDEM ZKUSTE ZAVOLAT (516 413 333).

Kontakt

PB PROPAG, s.r.o.

info@propag.cz

Mahenova 1244/14
678 01 Blansko
-> nová adresa
naproti poště
- vchod z ul. Masarykova
- vedle Oknostylu

516 413 333

Vyhledávání

 
Detect language » Hungarian
 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode