PPL Parcelshop

Od 5.3.19 jsme se stali partnery přepravní společnosti  PPL  a začali provozovat v našich prostorách ParcelShop. Je to místo, které kromě své hlavní činnosti umožňuje příjem a výdej zásilek PPL. Příjemce se nemusí vázat na určitý čas doručení, balík si může nechat poslat do ParcelShopu a vyzvednout v průběhu následujících šesti dnů kdykoliv v otevíracích hodinách provozovny
- tedy konkrétně v Po-Pá od 8:30 do 17:00 hod.

  • NEZAPOMEŇTE, ŽE VCHOD JE Z ULICE MASARYKOVA!!!

Rovněž můžete od nás balík v otevíracích hodinch odeslat, jen je potřeba (proti nedávné minulosti) předem vyplnit patřičné údaje na webu PPL dle tam uvedených pokynů - https://www.ppl.cz/balikprotebe/, provést úhradu, vytisknout etiketu a nalepit na balík. Poté již přijdete s balíkem k nám, jste během chvilky odbaveni, nemusíte stát dlouhé minuty naproti na poště u pozavíraných přepážek.

*) A NAKONEC - pokud nemáte možnost vytisknout etiketu vlastními silami, přepošlete ji předem mailem k nám (info@propag.cz), my ji vytiskneme za mírný poplatek sami. Vy přinesete jen zabalený balík a nějakou pásku. A na balík potom společně nalepíme.

Prosíme pozor - na zmíněném webu věnujte pozornost pokynům ke správnému zabalení, jinak bychom balík nemohli přijmout...

  • PARCELSHOP NENÍ NAŠÍ HLAVNÍ ČINNOSTÍ, MŮŽE SE STÁT, ŽE BUDEME PRACOVAT U EXTERNÍHO ZÁKAZNÍKA A NEBUDEME ZROVNA V PROVOZOVNĚ. NESTÁVÁ SE TO SICE NIJAK ČASTO, POKUD CHCETE MÍT JISTOTU, ŽE NÁS ZASTIHNETE, PŘEDEM ZKUSTE ZAVOLAT (516 413 333).

*) tahle možnost je opravdu jen pro ty, co třeba nemají tiskárnu a neví si rady...

Rozhodně ale není pro ty, kteří patrně nabyli přesvědčení, že mohou donést špatně zabalený balík bez toho, aby se zajímali o to, jak má být správně zabalený, a jaká jsou nastavená pravidla. Po upozornění na chybu a správný postup vyžadují asistenci, dožadují se balícího materiálu, nářadí apod., a nejsou schopni pochopit, že nic takového nevedeme, a ani nemáme. Když balík odmítneme přijmout, tito jedinci potom bývají značně arogantní, obratem se mění v agresivní hulváty a zvyšují hlas s tím, že nám přejí brzké zkrachování... Vůbec si neuvědomují, ŽE SE ZABÝVÁME JINOU ČINNOSTÍ, že jsme pouze sběrné místo, kde balíky můžeme přijmout pouze pokud odpovídají daným pravidlům PPL - A TO JE VŠE. Je zajímavé, že takto se chovají a do tohoto stavu se dostávají předtím milé a uhlazené dámy - muži tohle zatím nedělají. O zákazníky tohoto druhu nemáme sebemenší zájem.

U nás je možnost zásilku ODPOVÍDAJÍCÍ DANÝM PRAVIDLŮM pouze podat, a to je vše! Pokud pravidlům ZÁSILKA NEODPOVÍDÁ,  ZÁSILKU NEPŘIJMEME!
 

Kontakt

PB PROPAG, s.r.o.

info@propag.cz

Mahenova 1244/14
678 01 Blansko
-> nová adresa
naproti poště
- vchod z ul. Masarykova
- vedle Oknostylu

516 413 333

Vyhledávání

 
Detect language » Hungarian
 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode