Digitální tisk na folie - solventní INKOUSTOVÝ

Jedná se o tisk solventními ("ředidlovými") inkousty odolávajícími venkovnímu prostředí. Tiskneme na klasické a osvědčené velkoformátové šestibarevné tiskárně MIMAKI JV s maximální šířkou tisku 1.600 mm. Tisknout lze z role nebo na jednotlivé formáty. Potiskované materiály uspokojí veškeré požadavky zákazníků - samolepící foliie, fotopapír, banner (PVC na transparenty), okenní samolepící dírkovaná folie (jednostranně průhledná), síťovina (mesh)např. na reklamní tisky na fasády a průčelí budov, billboardy - billboardový "modrý" papír, back light- materiály na světelnou reklamu umožňující podsvětlení. Další zajímavou a efektní možností je tisk na materiály s povrchovou strukturou textilu - např. plátna.

Pro dosažení maximální kvality tisku je tiskárna řízena RIPem ONYX, barevné podání před tiskem kontrolováno LCD monitory EIZO řady CG...

POUŽITÍ

Výborně se hodí na  poutače, transparenty, billboardy, plakáty, okenní reklamu, světelnou reklamu, reklamní samolepky na firemní vozidla, fotografie, popisné štítky, výstražné tabulky, firemní  loga apod.

 

Kontakt

PB PROPAG, s.r.o.

info@propag.cz

Mahenova 1244/14
678 01 Blansko
-> nová adresa
naproti poště
- vchod z ul. Masarykova
- vedle Oknostylu

516 413 333

Vyhledávání

 
Detect language » Hungarian
 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode