Informace o nás

Naše firma má kořeny v propagačním oddělení soukromé firmy brzy po listopadu 89. Postupem času s pribývajícími zkušenostmi se činnost rozrůstala a začínali jsme stále více pracovat i pro externí zákazníky. Shodou různých okolností, přesunům a změnám v původní firmě došlo k postupnému osamostatnění a ke změně působení v podnikání jako samostatná firma. Dalším vývojem byl změněn status firmy a založena společnost s r.o., a poté, od 1. 1. 2003, i ke změně sídla společnosti na dnešní adresu.

Historie projektu

Konečně plníme předsevzetí a naše letité provizorní webové stránky postupně uvádíme do funkční podoby. Snad se nam to povede ke spokojenosti naší, a především zákazníků. Budeme se snažit, abyste zde našli aktuální a užitečné informace. Mějte strpení, ještě to chvíli bude trvat ;-)

Naši zákazníci

Pracujeme pro firemní i soukromé zákazníky, jednotlivce. Každému se snažíme vyhovět bez ohledu na objem jeho zakázky. Její výše není rozhodující, rozhodující je spokojenost zákazníka. Chceme, aby se k nám rád vracel, protože jsme mu poskytli dobrou a solidní službu, a aby nás mohl doporučit dalším.

Chcete-li, podívejte se na Reference

Kontakt

PB PROPAG, s.r.o.

info@propag.cz

Mahenova 1244/14
678 01 Blansko
-> nová adresa
naproti poště
- vchod z ul. Masarykova
- vedle Oknostylu

516 413 333

Vyhledávání

 
Detect language » Hungarian
 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode