VÝLEP PLAKÁTŮ JIŽ NEZAJIŠŤUJEME - SLUŽBA ZRUŠENA

15.11.2016 17:09

S PLATNOSTÍ OD 30. 11. 2016 PŘESTÁVÁME ZAJIŠŤOVAT VÝLEP PLAKÁTŮ V BLANSKU

Město Blansko nám bez jakéhokoliv vysvětlení nebo uvedení důvodu vypovědělo smlouvu na pronájem pozemků pod plakátovacími plochami. Po více než dvaceti letech bychom si asi zasloužili nějakě smysluplné vyjádření a ne jen strohou úřední výpověď smlouvy. Nebylo nám ani sděleno, kdo bude v buducnu služu zajišťovat, na koho máme zákazníky případně odkazovat. No, je vidět, že to má město opravdu bezchybně dopředu promyšleno a pod kontrolou. Jen čas ukáže, zda v tom čirou náhodou třeba nemá prsty jistá nechvalně známá plakátovací firma s celostátní působností, mlžný scénář by tomu více než nasvědčoval.

Jen malý povzdech na závěr. Po ukončení nájemní smlouvy byla jedna z možností nabídnout naše plakátovací plochy jako dar městu. Což jsme učinili, město dar přijalo. Člověk by řekl, že obdarovaný alespoň formálně utrousí DĚKUJI. V Blansku se to nenosí. Ne, že bychom o to zrovna nějak zvláště stáli, ale něco to o našich představitelích města a jejich podřízených úřednících na radnici vypovídá... O něčem svědčí i to, že nejvyšší představitelé města si v novinách dovolí doslova blábolit nesmysly týkající se plakátování. Ale jen tím ukázali, že jsou o službě velmi špatně informováni a prakticky nic neví a netuší jak fungovala.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI VŠEM NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM VYUŽÍVAJÍCÍM PŘES DVACET LET NÁMI ZAJIŠŤOVANOU SLUŽBU PLAKÁTOVÁNÍ V BLANSKU. MRZÍ NÁS, ŽE SPOLU JIŽ NEMŮŽEME V TÉTO OBLASTI SPOLUPRACOVAT.

Ale jak se říka, nic netrvá věčne, něco končí a něco jiného zase začíná.
Tisk plakátů a ostatní, nejen tiskové služby, zajišťujeme nadále tak jako dříve.

 

 
Detect language » Hungarian
 

Kontakt

PB PROPAG, s.r.o.

info@propag.cz

Mahenova 1244/14
678 01 Blansko
-> nová adresa
naproti poště
- vchod z ul. Masarykova
- vedle Oknostylu

516 413 333

Vyhledávání

 
Detect language » Hungarian
 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode