Plakátování - SLUŽBA ZRUŠENA

S PLATNOSTÍ OD 30. 11. 2016 PŘESTÁVÁME ZAJIŠŤOVAT VÝLEP PLAKÁTŮ V BLANSKU.

Město Blansko nám bez jakéhokoliv vysvětlení nebo uvedení důvodu vypovědělo smlouvu na pronájem pozemků pod plakátovacími plochami. Po více než dvaceti letech bychom si asi zasloužili nějakě smysluplné vyjádření a ne jen strohou úřední výpověď smlouvy. Nebylo nám ani sděleno, kdo bude v buducnu služu zajišťovat, na koho máme zákazníky případně odkazovat. No, je vidět, že to má město opravdu bezchybně dopředu promyšleno a pod kontrolou. Jen čas ukáže, zda v tom čirou náhodou třeba nemá prsty jistá nechvalně známá plakátovací firma s celostátní působností, mlžný scénář by tomu více než nasvědčoval.

Jen malý povzdech na závěr. Po ukončení nájemní smlouvy byla jedna z možností nabídnout naše plakátovací plochy jako dar městu. Což jsme učinili, město dar přijalo. Člověk by řekl, že obdarovaný alespoň formálně utrousí DĚKUJI. V Blansku se to nenosí. Ne, že bychom o to zrovna nějak zvláště stáli, ale něco to o našich představitelích města a jejich podřízených úřednících na radnici vypovídá... O něčem svědčí i to, že nejvyšší představitelé města si v novinách dovolí doslova blábolit nesmysly týkající se plakátování. Ale jen tím ukázali, že jsou o službě velmi špatně informováni a prakticky nic neví a netuší jak fungovala.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI VŠEM NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM VYUŽÍVAJÍCÍM PŘES DVACET LET NÁMI ZAJIŠŤOVANOU SLUŽBU PLAKÁTOVÁNÍ V BLANSKU. MRZÍ NÁS, ŽE SPOLU JIŽ NEMŮŽEME V TÉTO OBLASTI SPOLUPRACOVAT.

Ale jak se říka, nic netrvá věčne, něco končí a něco jiného zase začíná.
Tisk plakátů a ostatní, nejen tiskové služby, zajišťujeme nadále tak jako dříve.

__SLUŽBA ZRUŠENA__

 

 

 

 

Vyznačení polohy ploch na mapě Blanska


Zobrazit místo Plakátovací plochy na větší mapě

Novinky

15.07.2010 08:29

Protikuřácké samolepky

V červenci 2010 začal platit „Protikuřácký zákon“   (305/2009) vyžadující viditelné označení kuřáckých a nekuřáckých prostor v restauracích a jiných podobných zařízeních. Máme pro Vás samolepky k označení těchto prostor - více viz Digitální tisk na folie termotransferový...
17.03.2010 13:36

Odkazy na užitečné stránky

Přidali jsme několik odkazů na nanejvýš užitečné stránky s přehledem rozměrů papíru, pojmenováním některých formátů a převody mezi různými jednotkami.
14.03.2010 17:57

Informace o umístění plakátovacích ploch

Pro lepší informovanost našich zákazníků jsme připravili přehlednou mapu umístění plakátovacích ploch provozovaných naší firmou v Blansku.
25.06.2009 17:59

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Konečně plníme předsevzetí a naše letité provizorní webové stránky postupně uvádíme do funkční podoby. Snad se nám to povede ke spokojenosti naší, a především zákazníků. Budeme se snažit, abyste zde našli aktuální a užitečné informace. Mějte strpení,...

Kontakt

PB PROPAG, s.r.o.

info@propag.cz

Mahenova 1244/14
678 01 Blansko
-> nová adresa
naproti poště
- vchod z ul. Masarykova
- vedle Oknostylu

516 413 333

Vyhledávání

 
Detect language » Hungarian
 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode